۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
كلنگ زني بيمارستان دوم قاين
كلنگ زني بيمارستان دوم قاين
دكتر جان بابائي  معاون درمان وزارت بهداشت ودرمان واموزش پزشكي كشور  بهمراه رئيس دانشگاه علوم پزشكي ، نماينده مردم قاينات وزيركوه در مجلس  شوراي اسلامي بهمراه هيئتي  از كارشناسان  به شهرستان قاينات سفر كردند در اين سفر پس از مراسم استقبال از ايشان  بلافاصله  در سالن كنفرانس  بزرگمهر بيمارستان شهداء  حضور يافتند 
 اقاي دكتر دهقاني رئيس دانشگاه علوم پزشكي در اين مراسم با ابراز خير مقدم از سفر اقاي دكتر جان بابائي و مساعدتهاي نماينده مجلس در جهت راه اندازي بيمارستان دوم 120تختخوابي قاين  تقدير وتشكر كردند واظهار داشتند :  شهرستان قاينات به  جهت جمعيتي و تعداد مراكز بهداشتي بعد از مركز استان قراردارد .

وي با بيان اين كه 32 پزشك متخصص در16 رشته تخصصي در شهرستان مشغول به فعاليت هستند گفت: هنوزهم  كمبود نيروي متخصص در شهرستان قاينات داريم.

دهقاني اظهاركرد: بيمارستان 96 تخت خوابي قاين مجوز گرفته است و درخواستهايي داشته  هم دانشگاه علوم پزشكي بيرجند و هم نماينده شهرستان داشته اند  كه  تعداد تختها به 120 تخت افزايش يابد.

وي ضمن تشكر از همكاري وزارت بهداشت ودرمان گفت:خوشبختانه  نماينده شهرستان قاينات وزيركوه نيز بيش از 9 ميليارد تومان از محل اعتبارات داخلي خود را به اين طرح اختصاص داده اند كه تاكنون 7 ميليارد و 200 ميليون تومان آن محقق شده است.

 اقاي فلاحتي در اين مراسم اظهارداشت: يكي از آرزوهاي ديرينه مردم بيمارستان دوم قاين است كه مسائل زيادي را طي كرده و به نتيجه رسيد.

وي از معاون وزير بهداشت خواست تا با توجه به ظرفيت هايي كه وجود دارد بيمارستان جديد از 96 تخت خواب به 120 تخت ارتقا يابد و مشاورين طرح را بر اساس 120 تخت خواب داشته باشند.

فلاحتي قول داد در صورت موافقت با اين طرح و ارائه امكانات و تجهيزات ازسوي دولت ،از  اعتبارات در اختيار معادل اعتبارات دولتي در سال آتي به بخش بهداشت ودرمان شهرستان تخصيص داده خواهد شد.

وي ادامه داد:  ام ار آي از دستورات بر زمين مانده وزير سابق در شهرستان قاينات است وخواستار همكاري وزارت بهداشت براي تحويل دستگاه ام ارآي ِ به شهرستان قاينات در كوتاه ترين زمان ممكن شد.

مباحث ماندگاري و مقيمي پزشكان از ديگر موضوعاتي بود كه نماينده شهرستان از معاون وزير خواست تا پيگيري هاي لازم دراين زمينه را داشته باشد. 

 
 
منبع: بيمارستان شهداء قاين تعداد بازدید: 121 تاریخ درج: 1397/12/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبی- قاین-)
تلفن:     دورنگار:    کدپستی     E-mail: [@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal